Live TV zenders online -TV-kanalen -Italië -Euronews Italy

Euronews Italy bekijk live stream

Euronews Italy

Euronews Italië - Elke dag, op alle uren, werkt ons team van 500 journalisten uit meer dan 30 landen om u een onpartijdig beeld van Europa te geven. Op dit kanaal vindt u een selectie van de beste inhoud van de Europese TV bij uitstek.
Onze missie is om mensen de kans te geven hun eigen mening te vormen. Wij vertrouwen op de intelligentie en het vermogen van mensen om hun eigen mening te vormen en proberen ons publiek de grootste verscheidenheid aan standpunten te bieden door middel van onbevooroordeelde journalistiek.
Wij richten ons op feiten, ideeën en oplossingen. Wij geloven dat alle standpunten belangrijk zijn. Euronews is ontstaan uit de wens om een onafhankelijke Europese nieuwszender op te zetten. Als enige internationale mediakanaal met een Europees perspectief is Euronews de plaats waar de wereld zich naartoe wendt om te horen wat Europa te zeggen heeft. De voornaamste bronnen van de video's zijn APTN en Reuters TV, die deel uitmaken van geassocieerde omroeporganisaties van de Europese Unie. Er wordt ook gebruik gemaakt van informatie van het Franse agentschap France-Presse, het Italiaanse ANSA, het Portugese LUSA, het Duitse DPA, het Spaanse EFE en het Russische TASS.

0/5 op basis van 0 stemmen

Nieuwe video van het TV-kanaal "Euronews Italy"

Brasile al voto, ballottaggio per il nuovo presidente: Lula o Bolsonaro?
Brasile al voto, ballottaggio per il nuovo presidente: Lula o Bolsonaro?
1:11
La guerra dei droni e del grano
La guerra dei droni e del grano
1:41
Somalia, più di 100 morti per un due autobomba a Mogadiscio
Somalia, più di 100 morti per un due autobomba a Mogadiscio
1:04
Le notizie del giorno | 30 ottobre - Mattino
Le notizie del giorno | 30 ottobre - Mattino
10:02


Comments

Commentaar toevoegen

Gelijkaardige televisiezenders

Canale 7 Canale 7

Canale 7 is een lokale Apulische televisiezender, die bijzondere aandacht besteedt aan de stad Monopoli, in de provincie Bari. Het sterke punt van de zender is de informatie die wordt bewerkt door vier...

Euronews Italy Euronews Italy

Euronews Italië - Elke dag, op alle uren, werkt ons team van 500 journalisten uit meer dan 30 landen om u een onpartijdig beeld van Europa te geven. Op dit kanaal vindt u een selectie van de beste inhoud van...

Bergamo TV Bergamo TV

Geboren in 1976, het jaar van de liberalisering van de ether en de geboorte van de eerste particuliere radio- en televisiestations, behoort Bergamo Tv tot de SESAAB groep, die kan bogen op een lange...

Top Calcio 24 Top Calcio 24

Kijk naar Top Calcio 24! Volg 7 dagen op 7, 24 uur op 24 op alle toestellen de populairste sportzender in Italië, gewijd aan de beste clubs in de Italiaanse competitie Top Calcio 24 is een volledig nieuws...

QVC Italia QVC Italia

QVC is elke dag 17 uur live. De enige televisie in Italië met zoveel uren live. Elk uur, elke dag is er iets verrassends, elke uitzending is anders dan de anderen, elk moment uniek. Geef uw bijdrage aan de...

Adviseer om te kijken