Live TV zenders online -TV-kanalen -Spanje -Euronews Espanol

Euronews Espanol bekijk live stream

Euronews Espanol

Euronews Espanol. 24 uur per dag, 7 dagen per week verzamelt ons team van 500 journalisten met meer dan 30 verschillende nationaliteiten nieuws met een onbevooroordeelde blik, verder dan de krantenkoppen en stemmen uit heel Europa en de wereld. Ons YouTube-kanaal biedt dit alles en meer, met gecureerde en originele inhoud van Europa's toonaangevende internationale nieuwsbron.
Onze missie is om mensen in staat te stellen hun eigen mening te vormen. Wij vertrouwen op de intelligentie en het vermogen van mensen om hun eigen mening te vormen, en streven ernaar ons publiek de grootst mogelijke verscheidenheid aan perspectieven te bieden door middel van onvergeeflijk onbevooroordeelde journalistiek.
Euronews is ontstaan uit de wens om een sterke, onafhankelijke Europese nieuwszender te creëren. Als het enige internationale medium met een Europees perspectief is Euronews de plaats waar de wereld hoort wat Europa te zeggen heeft.
Aragón TV zendt elke dag uit van 7.00 tot 8.00 uur (plaatselijke tijd), naast de uitzending via Aragón TV INT wanneer zij niet over de rechten beschikken om inhoud van Aragón TV buiten Aragón uit te zenden, volgens de overeenkomst tussen beide bedrijven.
ESA Television: wanneer het niet over een eigen programmering beschikt, verbindt het zich met Euronews in de desbetreffende taal om de programmering te vervolledigen.
In Latijns-Amerika is zij te zien via het gratis streamingplatform Pluto TV op kanaal 203.

0/5 op basis van 0 stemmen

Nieuwe video van het TV-kanaal "Euronews Espanol"

Asturias se quema | Un centenar de incendios azotan esta región del norte de España
Asturias se quema | Un centenar de incendios azotan esta región del norte de España
1:01
Rusia asume la presidencia del Consejo de Seguridad de la ONU
Rusia asume la presidencia del Consejo de Seguridad de la ONU
1:01
Un imitador de Donald Trump dirige el tráfico frente a la Torre Trump de Nueva York
Un imitador de Donald Trump dirige el tráfico frente a la Torre Trump de Nueva York
1:01
Muerte y destrucción en Arkansas e Illinois golpeados por potentes tornados
Muerte y destrucción en Arkansas e Illinois golpeados por potentes tornados
0:36


Comments

Commentaar toevoegen

Gelijkaardige televisiezenders

Canal 24 Horas Canal 24 Horas

Canal 24 Horas is een Spaanse vrij te ontvangen televisiezender die eigendom is van en geëxploiteerd wordt door Televisión Española (TVE), de televisiedivisie van de publieke omroep Radiotelevisión Española...

Canal Sur Canal Sur

Canal Sur maakt deel uit van Radio y Televisión de Andalucía (RTVA), de openbare omroep van Andalusië. Zij is opgericht door middel van gedelegeerde bevoegdheden die aan deze regio zijn verleend bij een wet...

LibertadDigital TV LibertadDigital TV

Libertad Digital TV (LD TV) is een Spaanse televisiezender die zich bezighoudt met informatie en opinie, en behoort tot het internetportaal Libertad Digital. Het personeel van Libertad Digital TV bestaat uit...

Euronews Espanol Euronews Espanol

Euronews Espanol. 24 uur per dag, 7 dagen per week verzamelt ons team van 500 journalisten met meer dan 30 verschillende nationaliteiten nieuws met een onbevooroordeelde blik, verder dan de krantenkoppen en...

TVG TVG

Televisión de Galicia, algemeen bekend als A Galega, is een Spaans vrij te ontvangen televisiekanaal dat eigendom is van en geëxploiteerd wordt door Televisión de Galicia S.A., de televisiedochter van de...

Adviseer om te kijken