Live TV zenders online -TV-kanalen -Spanje -Euronews Espanol

Euronews Espanol bekijk live stream

Euronews Espanol

Euronews Espanol. 24 uur per dag, 7 dagen per week verzamelt ons team van 500 journalisten met meer dan 30 verschillende nationaliteiten nieuws met een onbevooroordeelde blik, verder dan de krantenkoppen en stemmen uit heel Europa en de wereld. Ons YouTube-kanaal biedt dit alles en meer, met gecureerde en originele inhoud van Europa's toonaangevende internationale nieuwsbron.
Onze missie is om mensen in staat te stellen hun eigen mening te vormen. Wij vertrouwen op de intelligentie en het vermogen van mensen om hun eigen mening te vormen, en streven ernaar ons publiek de grootst mogelijke verscheidenheid aan perspectieven te bieden door middel van onvergeeflijk onbevooroordeelde journalistiek.
Euronews is ontstaan uit de wens om een sterke, onafhankelijke Europese nieuwszender te creëren. Als het enige internationale medium met een Europees perspectief is Euronews de plaats waar de wereld hoort wat Europa te zeggen heeft.
Aragón TV zendt elke dag uit van 7.00 tot 8.00 uur (plaatselijke tijd), naast de uitzending via Aragón TV INT wanneer zij niet over de rechten beschikken om inhoud van Aragón TV buiten Aragón uit te zenden, volgens de overeenkomst tussen beide bedrijven.
ESA Television: wanneer het niet over een eigen programmering beschikt, verbindt het zich met Euronews in de desbetreffende taal om de programmering te vervolledigen.
In Latijns-Amerika is zij te zien via het gratis streamingplatform Pluto TV op kanaal 203.

0/5 op basis van 0 stemmen

Nieuwe video van het TV-kanaal "Euronews Espanol"

Brasil | Victoria ajustada de Lula sobre Bolsonaro
Brasil | Victoria ajustada de Lula sobre Bolsonaro
0:51
Bolsonaro y Lula muy igualados en el escrutinio de las elecciones presidenciales de Brasil
Bolsonaro y Lula muy igualados en el escrutinio de las elecciones presidenciales de Brasil
0:51
República Checa | Masiva manifestación en Praga en apoyo de Ucrania
República Checa | Masiva manifestación en Praga en apoyo de Ucrania
1:36
Lula encabeza el escrutinio en las elecciones presidenciales de Brasil
Lula encabeza el escrutinio en las elecciones presidenciales de Brasil
0:51


Comments

Commentaar toevoegen

Gelijkaardige televisiezenders

RTPA RTPA

Radiotelevisión del Principado de Asturias (RTPA) is een publieke omroep in Asturië, opgericht in 2005. De algemeen directeur is sinds 2011 Antonio Virgili. Televisión del Principado de Asturias maakte zijn...

Euronews Espanol Euronews Espanol

Euronews Espanol. 24 uur per dag, 7 dagen per week verzamelt ons team van 500 journalisten met meer dan 30 verschillende nationaliteiten nieuws met een onbevooroordeelde blik, verder dan de krantenkoppen en...

TVG TVG

Televisión de Galicia, algemeen bekend als A Galega, is een Spaans vrij te ontvangen televisiekanaal dat eigendom is van en geëxploiteerd wordt door Televisión de Galicia S.A., de televisiedochter van de...

RTVCE RTVCE

Radio Televisión Ceuta is een Spaanse televisiezender die in 2000 is opgericht. Het werd opgericht en begon uit te zenden in 2000. RTVCE zendt momenteel uit in het Spaans. In juli 2009 ondertekenden Radio...

Onda Cádiz RTV Onda Cádiz RTV

Onda Cádiz Television begon te rollen in de live uitzending van de Officiële Wedstrijd van Groeperingen van het jaar 2006, vanaf die datum gaf al het startsein om een openbare communicatiedienst te geven aan...

Adviseer om te kijken