Kanały tv na żywo -Kanały telewizyjne -Chorwacja -Dubrovačka televizija

Dubrovačka televizija Oglądać na żywo

Click to open live stream "Dubrovačka televizija" on official resurse.
Dubrovačka televizija

Dubrovnik Television (DUTV) to chorwacka lokalna telewizja nadająca dla miasta Dubrownik. Telewizja Dubrownik to wyjątkowe medium, które od dziesięciu lat jest obecne na samym południu Chorwacji. Od skromnych początków, kiedy założyciel, Dragan Banović, położył podwaliny pod tę telewizję, myślą przewodnią było stworzenie platformy dla naszych współobywateli, miejsca, w którym niezależnie od profilu osoby czy charakteru problemu, jej głos zostanie usłyszany. W ciągu dekady w poszukiwaniu aktualnych informacji, nasza praca zaprowadziła nas do wszystkich zakątków naszego miasta, ale także powiatu. Telewizja Dubrownik to wyjątkowe medium, które od dziesięciu lat jest obecne na samym południu Chorwacji. W ciągu dekady w poszukiwaniu aktualnych informacji, nasza praca zaprowadziła nas do wszystkich zakątków naszego miasta, ale także powiatu.

0/5 na podstawie 0 głosów

Nowe wideo z kanału telewizyjnego "Dubrovačka televizija"

DNEVNIK 240922
DNEVNIK 240922
28:27
Građani ocijenili županov rad
Građani ocijenili županov rad
3:22
Crkva o padu broja vjernika
Crkva o padu broja vjernika
3:33
Iz Agencije za gospodarenje otpadom i dalje tajnoviti oko rada pet zaposlenika
Iz Agencije za gospodarenje otpadom i dalje tajnoviti oko rada pet zaposlenika
2:41


Comments

Dodaj komentarz

Podobne kanały telewizyjne

Televizija Slavonije i Baranje Televizija Slavonije i Baranje

Telewizja Slavonii i Baranji lub Slavonian Television (STV) rozpoczęła nadawanie 7 października 1992 roku. jako trzecia lokalna stacja telewizyjna w Chorwacji. Powstanie wolnego i demokratycznego państwa...

Trend TV Trend TV

Trend TV to lokalna stacja telewizyjna, która nadaje swój program w Chorwacji. Rozpoczęła swoją pracę w 2005 roku i nadaje program jako lokalna telewizja dla obszaru Zagrzebia, Samoboru, Zaprešić, Velika...

MrežaTV MrežaTV

Mreža TV to regionalna stacja telewizyjna w Chorwacji, która połączyła dwie lokalne stacje telewizyjne z Zagrzebia i Splitu w jedną o nazwie Mreža TV. Pod nazwą Televizija Moslavina, zaczęli nadawać w 1996...

Sportska televizija Sportska televizija

Misją SPTV jest wspieranie wszystkich chorwackich sportów - od państwowych po lokalne, zwłaszcza sportów niekomercyjnych. SPTV jest głównym promotorem sportu jako takiego, świadomym jego znaczenia w życiu...

Televizija Zapad Televizija Zapad

Televizija Zapad jest następcą Telewizji Zaprešić, która rozpoczęła działalność jako lokalna telewizja kablowa w 2009 roku. W ciągu sześciu lat istnienia stała się najistotniejszym medium w regionie Zaprešić....

Zalecane do oglądania