Live TV zenders online -TV-kanalen -Portugal -Euronews Portugal

Euronews Portugal bekijk live stream

Euronews Portugal

Euronews is een meertalige, pan-Europese nieuwszender, opgericht in 1993 en gevestigd in Lyon, Frankrijk. Het was de eerste zender ter wereld die in verschillende talen uitzond.
Ons team van bijna 500 journalisten, met meer dan 30 verschillende nationaliteiten, brengt u nieuws met een onbevooroordeeld perspectief op elk moment van de dag. We gaan verder dan de krantenkoppen, we zoeken naar de stemmen van Europa en de wereld. Op YouTube vind je originele content van Europa's toonaangevende internationale nieuwszender.
Onze missie is om mensen de sleutels tot meningsvorming te geven. We vertrouwen op het vermogen van het individu om beslissingen te nemen en we streven ernaar om ons publiek de grootste verscheidenheid aan standpunten te geven. Wij baseren ons niet op vooroordelen, maar op feiten. Wij geloven dat alle gezichtspunten belangrijk zijn.
Euronews is ontstaan uit de wil om een sterke, onafhankelijke Europese nieuwszender te creëren. Als enige internationale nieuwszender met een Europees perspectief is Euronews de zender waarop de wereld vertrouwt om te horen wat Europa te zeggen heeft.

0/5 op basis van 0 stemmen

Nieuwe video van het TV-kanaal "Euronews Portugal"

As notícias do dia | 1 Abril 2023 - Manhã
As notícias do dia | 1 Abril 2023 - Manhã
4:49
Soldados ucranianos recebem tratamento para o stress pós-traumático
Soldados ucranianos recebem tratamento para o stress pós-traumático
1:11
Legislativas na Bulgária: Candidatos dizem de sua justiça
Legislativas na Bulgária: Candidatos dizem de sua justiça
20:01
Domínio francês no primeiro dia do Grand Slam de Antalya
Domínio francês no primeiro dia do Grand Slam de Antalya
3:01


Comments

Commentaar toevoegen

Gelijkaardige televisiezenders

TV Maná-1 TV Maná-1

Canal TV Maná 1, een digitaal kanaal dat 24 uur per dag wordt uitgezonden en gewijd is aan iedereen die in Portugal naar ons kijkt. In de wereld van vandaag worden kinderen, jongeren en volwassenen...

Euronews Portugal Euronews Portugal

Euronews is een meertalige, pan-Europese nieuwszender, opgericht in 1993 en gevestigd in Lyon, Frankrijk. Het was de eerste zender ter wereld die in verschillende talen uitzond. Ons team van bijna 500...

Adviseer om te kijken