Live TV zenders online -TV-kanalen -Portugal -Euronews Portugal

Euronews Portugal bekijk live stream

Euronews Portugal

Euronews is een meertalige, pan-Europese nieuwszender, opgericht in 1993 en gevestigd in Lyon, Frankrijk. Het was de eerste zender ter wereld die in verschillende talen uitzond.
Ons team van bijna 500 journalisten, met meer dan 30 verschillende nationaliteiten, brengt u nieuws met een onbevooroordeeld perspectief op elk moment van de dag. We gaan verder dan de krantenkoppen, we zoeken naar de stemmen van Europa en de wereld. Op YouTube vind je originele content van Europa's toonaangevende internationale nieuwszender.
Onze missie is om mensen de sleutels tot meningsvorming te geven. We vertrouwen op het vermogen van het individu om beslissingen te nemen en we streven ernaar om ons publiek de grootste verscheidenheid aan standpunten te geven. Wij baseren ons niet op vooroordelen, maar op feiten. Wij geloven dat alle gezichtspunten belangrijk zijn.
Euronews is ontstaan uit de wil om een sterke, onafhankelijke Europese nieuwszender te creëren. Als enige internationale nieuwszender met een Europees perspectief is Euronews de zender waarop de wereld vertrouwt om te horen wat Europa te zeggen heeft.

0/5 op basis van 0 stemmen

Nieuwe video van het TV-kanaal "Euronews Portugal"

Instituto Datafolha prevê vitória de Lula da Silva nas eleições
Instituto Datafolha prevê vitória de Lula da Silva nas eleições
0:51
Investigação global de vírus
Investigação global de vírus
1:41
Milhares em Praga mostram apoio à Ucrânia
Milhares em Praga mostram apoio à Ucrânia
1:36
Mais de 80 mil brasileiros chamados a votar em Portugal
Mais de 80 mil brasileiros chamados a votar em Portugal
1:33


Comments

Commentaar toevoegen

Gelijkaardige televisiezenders

TV Maná-1 TV Maná-1

Canal TV Maná 1, een digitaal kanaal dat 24 uur per dag wordt uitgezonden en gewijd is aan iedereen die in Portugal naar ons kijkt. In de wereld van vandaag worden kinderen, jongeren en volwassenen...

Euronews Portugal Euronews Portugal

Euronews is een meertalige, pan-Europese nieuwszender, opgericht in 1993 en gevestigd in Lyon, Frankrijk. Het was de eerste zender ter wereld die in verschillende talen uitzond. Ons team van bijna 500...

Adviseer om te kijken